A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Рожнятівська центральна районна лікарня

Лікарі ЦРЛ

ПІП

Посада

Номер телефону

Спеціальність, кваліфікаційна категорія

Досвід роботи

Тріщ Віктор Михайлович

Головний лікар

20960

«Організація та управління охороною здоров’я», перша кваліфікаційна категорія від 15.12.2017р.;

«Ортопедія та травматологія», перша к/к від 28.05.2014р.

24 р.

Боян Людмила Ярославівна

Секретар приймальні головного лікаря

20237

   

Пицків Олександр Ярославович

Заступник головного лікаря з медичної частини

20974

   

Каменецький Олег Романович

Заступник головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності

20533

«Організація та управління охороною здоров’я», сертифікат спеціаліста до 28.12.2018р., «Отоларингологія», вища кваліфікаційна категорія від 22.05.2013р.

37 р.

Капраль Оксана Юріївна

Заступник головного лікаря з медсестринства

20361

«Сестринська справа», вища кваліфікаційна категорія від 23.05.2017р.

40р.

Булат Галина Михайлівна

Завідувач поліклінічного відділення

20298

«Ревматологія», перша кваліфікаційна категорія від 04.12.2015р.

25р.

Юкіш Тетяна Василівна

Завідувач терапевтичного відділення

20748

«Терапія», вища кваліфікаційна категорія від 13.05.2015р.

28р.

Трофімова Ірина Михайлівна

Завідувач неврологічного відділення

20654

«Неврологія», вища кваліфікаційна категорія від 18.04.2016р.

41р.

Бобик Віталій Ігорович

Завідувач хірургічного відділення

20760

«Хірургія», вища кваліфікаційна категорія від 28.10.2016р.

20р.

Юкіш Ярослав Миколайович

В. о. завідувача травматологічного відділення

20643

«Ортопедія та травматологія», перша кваліфікаційна категорія від 28.11.2014р.

37р.

Юрчишин Михайло Олексійович

Завідувач акушерсько-гінекологічного відділення

20408

«Акушерство та гінекологія»

 

Комар Руслана Богданівна

В. о. завідувача інфекційного відділення

20697

«Інфекційні хвороби», вища кваліфікаційна категорія від 03.11.2017р.

19р.

Смик Василь Дмитрович

Завідувач відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії

21174

«Анестезіологія», вища кваліфікаційна категорія від 25.03.2015р.

25р.

Пліш Антоніна Ігорівна

Завідувач клініко-діагностичної лабораторії

20236

«Клінічна лабораторна діагностика», друга кваліфікаційна категорія від 13.04.2018р.

4р.

Казюк Мирослава Михайлівна

Завідувач кардіологічного відділення

20748

«Кардіологія», вища кваліфікаційна категорія від 27.10.2017р.

30р.

Радишевський Михайло Володимирович

Завідувач стоматологічного відділення

20964

«Стоматологія», вища кваліфікаційна категорія від 20.03.2014р.

26р.

Шидловська Уляна Іванівна

Завідувач дитячого відділення

20788

«Педіатрія», вища кваліфікаційна категорія від 13.03.2015р.

26р.

Валяєва Богдана Степанівна

Лікар дерматовенеролог

20697

«Дерматовенерологія», сертифікат спеціаліста від 10.05.2017р.

39р.

Долішняк Василь Миколайович

Лікар-гастроентеролог

20748

«Гастроентерологія», вища кваліфікаційна категорія від 29.05.2014р.

46р.

Юречко Ольга Петрівна

Лікар-ендокринолог

20298

«Ендокринологія», вища кваліфікаційна категорія від 30.05.2014р.

30р.

Комар Іванна Василівна

Лікар-рентгенолог

21174

«Рентгенологія», сертифікат спеціаліста від 27.06.2014р.

6р.

Гавриловська Наталія Павлівна

Лікар-офтальмолог дитячий

20298

«Дитяча офтальмологія», вища кваліфікаційна категорія від 28.05.2014р.

34р.

Креховецька Вікторія Вікторівна

Лікар офтальмолог

20298

«Офтальмологія», вища кваліфікаційна категорія від 16.10.2015р.

20р.

Вороний Олег Валерійович

Лікар-отоларинголог

20298

«Отоларингологія», другакваліфікаційна категоріявід 20.11.2015р.

9р.

Полицький Володимир Миколайович

Лікар-психіатр

20298

«Психіатрія», сертифікат спеціаліста від 31.01.2013р.

7р.

Потапенко Валерій Михайлович

Лікар-нарколог

20975

«Наркологія», перша кваліфікаційна категорія від 31.10.2014р.

33р.

Рогожинський Роман Васильович

Лікар-фізіотерапевт

21240

«Фізіотерапія», перша кваліфікаційна категорія від 17.10.2016р.

39р.

Комар Богдан Володимирович

Лікар-уролог

20298

«Урологія», перша кваліфікаційна категорія від 23.05.2014р.

23р.

Валяєв Олександр Миколайович

Лікар ультразвукової діагностики

21174

«Ультразвукова діагностика», перша кваліфікаційна категорія від 12.10.2018р.

37р.

Марків Уляна Остапівна

Лікар пульмонолог

2-02-98

«Пульмонологія», перша кваліфікаційна категорія від 25.05.2018р.

12р.

Ленів Василь Юрійович

Лікар кабінету «Довіра»

20298

«Інфекційні хвороби», перша кваліфікаційна категорія від 16.05.2014р.

26р.

Монюк Олександр Дмитрович

Завідувач інформаційно аналітичним відділенням

20976

«Організація та управління охороною здоров’я» (лікар-статистик), вища кваліфікаційна категорія від 12.12.2014р.

27р.

Хом’як Любов Володимирівна

Головна сестра медична

21174

«Сестринська справа», вища кваліфікаційна категорія від 27.05.2015р.

24р.

Семенчук Надія Йосипівна

В. о. головного бухгалтера

20976

 

23р.

Шандерик Олександра Ігорівна

Начальник відділу кадрів

20975

 

17р.

Озар Михайло Ігорович

Юрисконсульт

20974

   

Стасюк Ірина Володимирівна

Інженер

20872

 

3,5р.

Гаврилюк Олег Богданович

Інженер з охорони праці

20974

 

14р.

Позаштатні спеціалісти Рожнятівської ЦРЛ

Бурда Марія Йосипівна

Позаштатний районний гематолог, відповідальна за паліативну медицину

20748

«Терапія», вища кваліфікаційна категорія від

 

Котурбаш Лідія Василівна

Позаштатний лікар – реабілітолог

20298, 20974

«Лікувальна фізкультура», вища кваліфікаційна категорія від 03.12.2015р.

37 р.

Бадик Мар’яна Володимирівна

Позаштатний районний геронтолог, лікар відповідальний за ведення інвалідів, учасників ВВв та АТО, лікар кабінету профоглядів

20298

«Терапія», друга кваліфікаційна категорія від 30.05.2016р.

9 р.

Дубровна Ольга Миколаївна

Лікар кабінету профоглядів, позаштатний лікар – нефролог, відповідальна за ведення осіб, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС

20298

«Терапія», сертифікат спеціаліста від 10.06.2015р.

6р.

Марків Уляна Остапівна

Позаштатний районний алерголог, імунолог

20298

«Пульмонологія», перша кваліфікаційна категорія від 25.05.2018р.

12р.

Семкулич Василь Ілліч

Позаштатний районний трансфузіолог

21240

«Хірургія», перша кваліфікаційна категорія від 17.03.2017р

33р.

Максимович Любов Михайлівна

Позаштатний районний дитячий пульмонолог, алерголог

20788

«Педіатрія», перша кваліфікаційна категорія від 12.05.2016р.

34р.

Полицький Володимир Миколайович

Позаштатний районний психіатр дитячий

20298

«Психіатрія», сертифікат спеціаліста від 31.01.2013р.

7р.

Дичка Ольга Миколаївна

Позаштатний районний дитячий гематолог, гастроентеролог, відповідальний за ведення дитячого населення, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС

20788

«Педіатрія», сертифікат спеціаліста від 16.06.2018р.

7р.

Сенчак Степанія Дмитрівна

Позаштатний районний дитячий дерматолог

20298

«Дерматовенерологія», перша кваліфікаційна категорія від 01.06.2013р.

43р.

Сухоцький Микола Йосипович

Позаштатний районний дитячий кардіолог

20788

«Педіатрія», вища кваліфікаційна категорія від 27.04.2015р.

30р.

Шидловська Уляна Іванівна

Позаштатний районний дитячий нефролог

20788

«Педіатрія», вища кваліфікаційна категорія від 13.03.2015р.

26р.

Юречко Ольга Петрівна

Позаштатний районний дитячий ендокринолог

20298

«Ендокринологія», вища кваліфікаційна категорія від 30.05.2014р.

30р.

Штейнберг Роман Михайлович

Позаштатний районний дитячий травматолог

20643

«Ортопедія і травматологія», сертифікат спеціаліста від 03.12.2015р.

8р.

Гутак Віталій Богданович

Позаштатний районний отоларинголог

20298

«Отоларингологія», сертифікат спеціаліста від 27.06.2014р.

6р.

Семенко Руслана Миколаївна

Позаштатний районний дитячий невролог

20788

«Неврологія», друга кваліфікаційна категорія від 08.12.2017р

9р.

Гошовська Галина Остапівна

Позаштатний районний дитячий акушер-гінеколог

20298

«Акушерство та гінекологія», перша кваліфікаційна категорія від 24.03.2017р.

22р.

Джус Оксана Орестівна

Позаштатний районний лікар-генетик.

20408

«Акушерство та гінекологія», перша кваліфікаційна категорія від 01.12.2016р

34р.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора